DOGS FIRST

FILOZOFIA I CELE

Komfort i wygoda Waszych czworonożnych przyjaciół jest naszym nadrzędnym celem, który przyświeca nam na każdym etapie pracy - począwszy od wczesnych rysunków koncepcyjnych, poprzez skomplikowane etapy konstrukcji, aż po odszycie finalnej odzieży. Każda dzianina i tkanina są starannie wyselekcjonowane, tak aby zagwarantować najwyższą jakość i trwałość produktów. Nasz zespół projektantów i krawców skrupulatnie dba o każdy detal, upewniając się aby ubranka Doggo Doggo® były nie tylko funkcjonalne, ale także estetycznie dopracowane. 

Koncepcja marki Doggo Doggo® nie ogranicza się wyłącznie do wygody i jakości. To także wyraz naszego podejścia do mody dla psów, które harmonijnie łączy szlachetne, naturalne barwy z krojami nawiązującymi do miejskiego, swobodnego stylu. Jesteśmy dumni, że możemy towarzyszyć Wam na spacerach i uczynić je jeszcze bardziej radosnymi.

JESTEŚMY BLISKO

W Doggo Doggo® stawiamy na lokalną produkcję. Wszystkie nasze ubranka i akcesoria projektujemy i szyjemy w Polsce. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad jakością wszystkich produktów. Konsekwentnie wsłuchujemy się w Wasze potrzeby, dlatego udoskonalamy i poszerzamy naszą ofertę. Jeśli macie pomysł na to jak moglibyśmy ulepszyć nasze ubranka - prosimy o kontakt.

POMAGAMY POMAGAĆ

W Doggo Doggo® przejmujemy się losem pokrzywdzonych przez los i człowieka psów. Od samego początku powstania marki naszym zamiarem jest niesienie pomocy tym niechcianym, zaniedbanym i bez kochających rodzin. Kupując nasze ubranka pośrednio pomagasz również i Ty. Część zysków ze sprzedaży przeznaczamy na pomoc wybranym organizacjom działającym na rzecz zwierząt w Polsce.

Dziękujemy!