Frequently Asked Questions

CZĘSTE PYTANIA

Poniżej zamieszczamy zestawienie powszechnie pojawiających się pytań dotyczących produktów Doggo Doggo. Jeśli nie odnalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

FAQ

Czym różni się rozmiarówka REGULAR od SLIM ?

Aby ubranka dopasowane były najlepiej jak to jest możliwe, przygotowaliśmy dla Was dwa warianty rozmiarów Doggo Doggo®:

- REGULAR: rozmiarówka ta przeznaczona jest dla psów o normalnych i szerszych klatkach piersiowych. Te ubranka cechują się również krótszym krojem. Będą dobrze leżały na takich pieskach jak np: Jack Russell Terrier czy Staffik Angielski

- SLIM: ten wariant rozmiarówki przygotowany jest dla piesków o nieco węższych klatkach piersiowych, takich jak u Charta Angielskiego lub Manchester Terriera. Ubranka z tej linii rozmiarów będą o nieco bardziej wydłużonym fasonie.

Jak prawidłowo zmierzyć psa?

Aby prawidłowo zmierzyć psa za pomocą trzech miar: obwodu szyi, obwodu klatki piersiowej oraz długości od szyi do ogona, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

Obwód szyi:
Użyj miarki krawieckiej, aby zmierzyć obwód szyi psa tuż przy podstawie, gdzie obroża normalnie się znajduje. Upewnij się, że miarka jest luźno przylegająca do szyi i nie zaciska się na skórze.

Obwód klatki piersiowej:
Umieść miarkę wokół klatki piersiowej psa, w najszerszym jej miejscu - tuż za łopatkami. Zwróć uwagę, aby miarka była luźno przylegająca.

Długość od szyi do ogona:
Umieść jedną końcówkę miarki na karku psa (początek szyi) i rozciągnij miarkę wzdłuż kręgosłupa aż do podstawy ogona. Upewnij się, że miarka jest prosta i nie zakrzywia się, a także że jest przyłożona do ciała psa.

Zapisz pomiary i wybierz odpowiedni dla swojego pupila rozmiar z tabeli.

Pamiętaj, że podczas mierzenia psa ważne jest, aby zachować spokój i delikatność. Jeśli pies jest niecierpliwy lub niechętny do mierzenia, możesz poprosić kogoś o pomoc w utrzymaniu go w miejscu lub dostarczeniu przysmaków jako motywacji.

Jak wygląda tabela rozmiarów?